**** Hotel Kampa Garden ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Kampa Garden

Praha 1 ubytování hotel Kampa Garden:
Hotel Kampa Garden, je příjemný tříhvězdičkový hotel, který nabízí klidné ubytování přímo v srdci Prahy na ostrově Kampa, který je už po mnoho staletí Pražany využíván k odpočinku a příjemným procházkám po břehu Vltavy.

Kampa Garden hotel Praha 1 ubytování:
Hotel Kampa Garden nabízí pohodlné ubytování v 35-ti pokojích s kapacitou až 83 osob. Každý pokoj má vlastní koupelnu (vana/sprcha, wc, fén) a je vybaven tv se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, trezorem a minibarem. K dispozici je i dětská postýlka.V hotelu Kampa Garden se nabízí možnost bohaté snídaně formou bufetu denně od 7.30 do 10.30 hod.

Ubytování Praha 1 hotel Kampa Garden služby hotelu:
V hotelu Kampa Garden je k dispozici : nonstop recepce, výtah, internet v hotelové hale zdarma, Wifi, internet na pokoji, zapůjčení žehličky, žehlícího prkna, deštníku, poskytování informací, potvrzování letů, zajištění vstupenek na kulturní akce, prodej alkoholických i nealkoholických nápojů, hygienických potřeb, jízdenek, hotelová přeprava, možnost využití faxu, úschova zavazadel, zapůjčení hraček pro děti, přebalovací pult s vaničkou, adaptér, nebo Dvd přehrávač.

Kampa Garden hotel ubytování Praha 1 sportovní možnosti:
Nedaleko hotelu Kampa Garden se nachází kulečník, billiard, bowling, fitcentrum, šipky, masáže, solárium, whirpool, také možnost jízdy na koních.

Ubytování hotel Praha 1 Kampa Garden tipy na výlet:
V okolí hotelu Kampa Garden se nachází mnoho historických památek staré Prahy, většina z nich je dostupná pěšky. Můžete navštívit například náměstí Kampa, Karlův most, Pražský hrad, Sovovy Mlýny, Werichovou vilu, slepé rameno Čertovky a mnoho jiných zajímavých památek hlavního města Prahy.

Hotel Praha 1 Kampa Garden - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Kampa Garden -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Kampa Garden - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Kampa Garden - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Kampa Garden - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Kampa Garden - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Kampa Garden - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Kampa Garden - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Kampa Garden - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Kampa Garden - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Kampa Garden - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Kampa Garden - na pokojích je telefon